Profesionálna sada na vlogovanie - Domáce nahrávacie štúdio (4v1)

Kód: SAA-7599675
Novinka
Značka: Aerbes
€12,20
Skladom ihned k odeslání
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Staňte sa tvorcom obsahu, ktorým ste vždy chceli byť. Vďaka rôznym aplikáciám sa môžete so STUDISTAND zamerať na to, čo vás najviac baví.

Detailné informácie

Podrobný popis

Staňte sa tvorcom obsahu, ktorým ste vždy chceli byť. Vďaka rôznym aplikáciám sa môžete zamerať na to, čo vás najviac baví. Pokryje všetky vaše potreby na tvorbu obsahu. Nebojte sa preskúmať akúkoľvek platformu sociálnych médií. Vďaka stabilnému statívu, kompaktnému mikrofónu a jasným LED svetlám nebude váš obsah ani na chvíľočku nudný.

96028_5598382172175_7-600x600

Upozornenie:

 • Najnovšie modely iPhone potrebujú adaptér od spoločnosti Apple
 • Staršie telefóny bez štandardného 3,5 mm konektora pre mikrofón potrebujú vlastný adaptér pre danú značku (v prípade pripojenia bez 3,5 mm konektora nebudú reproduktory telefónu prehrávať zvuk)
 • Všetky elektronické súčiastky vyžadujú na svoju prevádzku batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia
 • Balenie neobsahuje mobilný telefón a kameru

96028_5598382172175_4-600x600

 • Všestranné – Pokryje všetky vaše potreby na tvorbu obsahu. Nebojte sa preskúmať akúkoľvek platformu sociálnych médií.
 • Cenovo dostupné – STUDISTAND využije to, čo práve máte, a vylepší to! Na vytvorenie vlastného profesionálneho štúdia vám stačí chytrý telefón alebo digitálny fotoaparát.
 • Vysoká kvalita – Vďaka stabilnému statívu, kompaktnému mikrofónu a jasným LED svetlám nebude váš obsah ani na chvíľočku nudný!
 • Jednoduché natáčanie – Ľahko sa spáruje s rôznymi smartfónmi a fotoaparátmi, čo vám umožní sústrediť sa iba na obsah. Držiak na telefón je kompatibilný so zariadeniami s minimálnou šírkou 5,5 cm a maximálnou šírkou 8,5 cm. Výška statívu je 10 cm od základne k držiaku telefónu.
   
 • Zapojte a nahrávajte – Navrhnuté tak, aby produkovalo vysoko kvalitný zvuk s vysokým rozlíšením a zároveň redukovalo biely šum a nežiaduci zvuk. Tento mikrofón s 3,5 mm konektorom pre mikrofón funguje prakticky so všetkými chytrými telefónmi (najnovšie modely iPhone potrebujú adaptér certifikovaný spoločnosťou Apple a ostatné telefóny bez štandardného 3,5 mm konektora pre mikrofón potrebujú vlastný adaptér pre danú značku) a fotoaparáty. *Po pripojení mikrofónu nebudú reproduktory telefónu prehrávať zvuk.*
   
 • Tri nastavenia svetla – Nastavte osvetlenie LED troma rôznymi spôsobmi a vytvorte dokonalú atmosféru.
   
 • Diaľkové Bluetooth ovládanie – Na vzdialenosť až 10 m môžete pohodlne kontrolovať natáčanie obsahu.

Dodatočné parametre

Kategória: Selfie tyče a tripody
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: