Čierny LED reflektor CITY 5000K - denné biela (100W)

Kód: 011-1066
€43,20 –25 %
ref 7
€43,20 –25 % €32,52
Skladom ihned k odeslání
Môžeme doručiť do:
2.2.2023

ILUSTRAČNÉ FOTO

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierny LED reflektor 100W city 5000K denná biela je vhodný ku vchodovým dverám, pre príjazdové cesty, k domu, do záhrady, pre exteriéry, do vonkajších priestorov, do skladov, na pôdu, pre garáže, do TV štúdia, na pódium, na ihrisko, na stavby, do dielne, pre servisy, na štadióny, na stavení, k osvetlenie budov, vozovky, cesty, cesty, chodníky, komunikácie, pre osvietenie reklám, pre billboardy, stavby, na stojany, na stožiare, pre rekonštrukcie, pre pamiatky, kostoly, na fasády, múry, steny, pre hotely, terasy, lode, pergoly, do pivnice, do vlhka, na chalupu, pre športoviská, stožiare, stĺpy.
Vodeodolný vysoko úsporný LED reflektor 100W. Je osadený výkonnými SMD čipy. Svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Farba svetla denná biela. Farba tela čierna. Svetelný tok 4100 lm. Vyžarovací uhol 120 °. Vďaka pohyblivému držiaku možno u reflektora ľubovoľne nastaviť polohu. Reflektor je kompletný a pripravený k okamžitej inštalácii.
LED reflektor radu STAR SMD nahrádza klasické halogénové reflektory, ktoré majú často až 10x vyššiu spotrebu. O úsporný chod sa starajú vysoko účinné a moderné čipy typu SMD. Reflektor je v celokovovom prevedení s bezpečnostným sklom a vďaka vysokému krytia IP65 nájde uplatnenie aj vonku. Využitie: napríklad pri osvetľovaní budov, stavieb, parkovísk, reklám, fasád, pomníkov, športových plôch, ale aj ako interiérové ​​osvetlenie výstavísk, a podobne. Vodeodolný vysoko úsporný LED reflektor 100W. Je osadený výkonnými SMD čipy. Svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Farba svetla denná biela. Farba tela čierna. Svetelný tok 4100 lm. Vyžarovací uhol 120 °. Vďaka pohyblivému držiaku možno u reflektora ľubovoľne nastaviť polohu. Reflektor je kompletný a pripravený k okamžitej inštalácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: